ÇAĞRI MERKEZİ
0850 290 44 00

HABER DETAYI
İnoksan

QM Awards 2017’den İnoksan’a Ödül!

 

Endüstriyel mutfak sektöründe ilklere imza atan İnoksan, GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından organize edilen ve  bu yıl sekizincisi gerçekleşen QM Awards 2017 Ödülleri’nde “En İyi Yönetilen Endüstriyel Mutfak Firması” ödülüne layık görüldü.

Turizm sektöründe kalitenin önemini vurgulamak amacıyla  GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından  2010 yılında başlatılan ve Türkiye’nin en geniş tabanlı turizm ödülü Quality Management – QM Awards 2017 Ödülleri’nin sekizincisi  Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin (POYD) 22 Aralık 2017 tarihinde Limak Hotels Lara’da gerçekleşen geleneksel sezon galasında sahiplerine takdim edildi.

Mutfağın lideri İnoksan, 10 Dalda 45 farklı kategoride  turizmin en iyilerinin seçildiği  QM Awards 2017 Ödülleri’nde internet üzerinden yapılan oylamada 7800 kişinin oylarıyla “En İyi Yönetilen Endüstriyel Mutfak Firması” ödülünün sahibi oldu. Sektörde ilklere imza atan ve her daim yenilikçi bakış açısıyla fark yaratan İnoksan’ın üst yönetim kadrosu, yetkinliğini ve profesyonelliğini bir kez daha belgeledi. İnoksan’ı temsilen gecede Antalya Bölge Müdürü Ömer Kocapınar hazır bulundu. Ödülü teslim aldıktan sonra teşekkürlerini ileten Kocapınar: “İnoksan ailesi adına aldığımız bu ödül bizler için çok değerli. Gecede emeği geçen herkese teşekkürü borç biliriz. İnoksan ailesinin bir ferdi olmaktan tekrar gurur duydum” şeklinde konuştu.

QM ödülleri, turizmde ‘Kaliteyi Yönetmenin’ önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nce düzenlenen Türk Turizminin en kapsamlı ödül töreni olarak nitelendirilmektedir. “Quality Management AWARDS“ ; Kalite Yönetim Ödülleri, Türkiye’nin Turizm profesyonellerini, yatırım ve yatırımcılarını, bölge, tur operatörü, acente, taşeron, kişi, kurum ve özel teşebbüsleri takdir ve teşvik etmek amacıyla Türk Turizmine hizmet vermektedir.

 

Pazartesi’den Cumartesi’ye Çağrı Merkezimiz Hizmetinizde!

TEKLİF AL

MARKALARIMIZ

Tanıtım Filmimizi İzleyin

Bizi Arayın 0850 290 44 00

Bizi Takip Edin